Консультація по телефону

Телефон

Експерт +38 067 338 2765

Пн - Пт   8:00-22:00

Ми Вам передзвонимо

Наш антикварний салон Світ антикваріату допоможе вам оцінити і вигідно продати порцеляну СРСР, а також стару порцеляну (фарфор) початку 18-19 століть епохи Царської Росії. Ми приймаємо в скупку порцеляну різних світових виробників: німецька, китайська, радянська, японська, італійська, англійська і т.д. У нас можна продати порцелянову статуетку, порцелянову вазу, столовий фарфор, агітаційний фарфор, а також антикварні вироби з фаянсу і майоліки. Ми дорого оцінимо старовинні фарфорові фігурки, антикварні чайні пари, розписні фаянсові (опакові) тарілки, (Мейсен, Meissen), і т.д.

Порцелянові вироби досить крихкі і часто мають дефекти у вигляді сколів, тріщин, а також потертостей. Наявність дефектів часто визначає кінцеву вартість предмета. Багато людей перед тим, як продати предмет роблять спроби відновити виріб за допомогою клею і підручних засобів, ми ж не радимо проводити реставраційні роботи самостійно. У більшості випадків «домашня» реставрація порцелянових виробів закінчується повною втратою ринкової вартості предмета.

Крім наявності дефектів при оцінці на вартість серйозно впливають такі фактори, як: рік і тираж випуску, найменування заводу виробника, розмір і складність роботи. Особливий інтерес представляють колекції одного випуску.

Особливим інтересом у колекціонерів антикваріату користуються статуетки наступних радянських заводів: Ленінградського, Первомайського, Ризького і заводу пролетаря (НФЗ). Не поступаються за попитом Російські приватні заводи (до 1917 р.), особливо це стосується Кузнецовського, Імператорського, ім. Батеніна, Попова, Корнилівського і заводу мануфактури «Гарднер» (Вербилки). Але звичайно найпопулярнішим є ЛФЗ. Для бажаючих реалізувати статуетку ЛФЗ ми пропонуємо найвигідніші умови скупки фігурок ЛФЗ.

Ми завжди раді допомогти в оцінці вартості предмета. Оцінка проводиться нашими фахівцями у вашій присутності. Можлива попередня оцінка предмета за допомогою онлайн-форми на сайті.