Консультація по телефону

Телефон

Експерт +38 067 338 2765

Пн - Пт   8:00-22:00

Ми Вам передзвонимо

Дорогоцінні ювелірні вироби, виготовлені з золота і срібла, а також з використанням дорогоцінних каменів, завжди користувалися великим попитом. Ціна на такі ювелірні вироби, і так досить висока, збільшується іноді в сотні разів, якщо мова йде про раритетні або антикварні предмети.

Антикварні ювелірні вироби користуються величезним попитом не тільки у колекціонерів, а й у відомих модних будинків, готових використовувати раритетні прикраси для створення сучасного образу. В останнє десятиліття попит на вантажні ювелірні прикрас і столове золото і срібло виріс до небувалих розмірів, тобто зберігаючась в бабусиній скриньці брошка або іменна раритетна ложка що порошаться на полиці може принести вам цілий статок. В першу чергу необхідно звернутися до професіоналів для якісної і незалежної оцінки.

Якщо ви хочете продати старовинні прикраси, то необхідно пам’ятати, що самостійно визначити справжню вартість дорогоцінної брошки або кільця у вас навряд чи вийде. Для реальної оцінки вартості золотого або срібного вироби потрібні спеціальні знання і досвід, якими володіють тільки професіонали.

Для оцінки антикварних ювелірних виробів використовуються наступні основні критерії:

  • Датування, тобто дата, коли виріб було виготовлено. Чим старше прикраса, тим, відповідно, воно дорожче. Однак не будемо забувати, що продати золото часів СРСР зараз можна дорожче, ніж деякі ювелірні вироби XIX століття.
  • Справжність. «Капітан очевидність» наполягає, що справжні ювелірні вироби традиційно продаються дещо краще, ніж підроблені.
  • Виконання. Ексклюзивні дрібнички, зроблені на замовлення відомими майстрами-ювелірами, коштують набагато дорожче, ніж «конвеєрні» вироби, навіть якщо вони в два рази важче.
  • Матеріал виробу. Має значення як сам дорогоцінний метал, з якого виготовлено прикрасу, так і його проба.
  • Кількість, вага, розмір і якість дорогоцінного каміння. Скупка антикварних діамантів здійснюється тільки після ретельної експертизи досвідченого геммолога.