Консультація по телефону

Телефон

Експерт +38 067 338 2765

Пн - Пт   8:00-22:00

Ми Вам передзвонимо

Оцінка ікон через фото онлайн в Києві та Україні.

Для того, щоб ми могли об’єктивно оцінити ікону таким методом, необхідно надати фото з двох сторін. За можливістю вкажіть особливі деталі, розмір, підписи, клейма і так далі.

У усній розмові ми розуміємо з ваших слів, що старовинна ікона нас досить сильно цікавить. Для прийняття рішення про покупку, як і з будь-яким антикварним предметом, потребується візуальний огляд. У вас немає ні часу, ні можливості подорожувати з старовинною іконою в центр Києва щоб продати максимально дорого.

Сміливо оголосіть про своє бажання бачити експерта з іконопису у себе вдома, в офісі чи в кафе. За спільною домовленістю Вам буде надіслано оцінювача антикваріату з числа штатних працівників. Вирішальне слово щодо часу та місця зустрічі – за Вами.

Співробітництво з нами – безпечне

Ми працюємо в режимі строгої конфіденційності, не розголошуємо інформацію про наших клієнтів.

Співробітництво з нами – просте та прозоре.

Розрахунок відбувається відразу готівкою чи кредитною карткою (в $, € чи гривнями.)

Видаємо квитанцію.

вартість продажу ікони

При визначенні вартості ікони ми беремо до уваги ряд обов’язкових параметрів, а саме:

  • авторство та походження ікони;
  • визначення рівня письма;
  • оцінка сюжетної лінії;
  • оцінка матеріалів, використаних для виготовлення, таких як дорогоцінне каміння, метали і фарби;
  • загальний стан;
  • присутність спеціальних відміток;
  • оцінка комплектності;
  • розмір.

Необхідно розуміти, що існує велика різниця між ринковою та історичною цінністю ікони. Формування реальної вартості відбувається під впливом ринкової вартості.

Ціна ікон в срібному окладі

Ікони в срібному окладі оцінюються в залежності від його якості. Ми закуповуємо ікони враховуючи всі основні параметри, такі як сюжет, особливості оклада, пробу, а також ім’я майстра. Найдорожчими виробами вважаються окладені та додатково вкрашені за допомогою емалі, перлів і дорогоцінного каміння.

Ті икони, які належать пензлю відомих художників, або мають клеймо фабрик Фаберже, Овчіннікова, Тарабарова чи Хлебнікова, відразу ростуть в ціні.

Закупка ікон в Україні та Києві

Існує безліч компаній сфери закупки антикваріату. Ми маємо чудову репутацію в цій сфері і працюємо на ринку більше 15 років. Зв’язки з найкращими експертами та коллекціонерами дозволяють пропонувати клієнтам найкращі умови співробітництва. Також допоможемо продати Вашу ікону на закордонні аукціони.

Виїзд у будь-яке місто україни.