Консультація по телефону

Телефон

Експерт +38 067 338 2765

Пн - Пт   8:00-22:00

Ми Вам передзвонимо

Бронзові антикварні вироби з часом отримують цікавіший вигляд. Бронза не боїться сирого повітря та має стійкість до часу. Знаходячись довго на відкритому повітрі, вироби з бронзи набувають легкого відтінку, покриваються патиною, что робить їх ще соліднішими та привабливішими.

Наш антикварний салон Світ Антикваріату завжди радий бачити старовинні та унікальні вироби з бронзи. Наші експерти гідно оцінять бронзові предмети. У поціновувачів старини користуються популярністю скульптури та фігурки з старої бронзи, фігури Будди чи інших релігій, побутові предмети з бронзи та різных металів, бронзові годинники. Камінні, кабінетні, підлогові чи настільні годинники мають величний вид та стануть елітною прикрасою для будь-якого дому чи офісу. За такі вироби мистецтва можна отримати істотну ціну.

Якщо Ви дійсно бажаєте продати виріб з бронзи, звертайтеся до нас. Експертна оцінка бронзи дозволить Вам зрозуміти вартість вашої речі, а також, за бажанням, ви можете здати бронзу нам та отримати гроші відразу.