Консультація по телефону

Телефон

Експерт +38 067 338 2765

Пн - Пт   8:00-22:00

Ми Вам передзвонимо

Якщо Ви бажаєте продати антикварні книги з найбільшою вигодою для себе – звертайтесь до нас. Такі видання були у потребі у всі часи, і сучасність не являється вийнятком. Але далеко не кожен власник знає про наявність цінностей у своїй колекції. Особливо, якщо вона йому дісталась по наслідству (або випадково). Якщо Ви стали власником збірки, яка Вам не потрібна, і задаєтесь питанням куди здати книги – Ви потрапили за адресою. Ми ніколи не намагаємось скористатися можливою неусвідомленістю власника, і гарантируємо Вам адекватний та чесний розрахунок вартості, за якою можна буде продати старовинні книжки.

Ціна на ту чи іншу антикварну книгу може сильно відрізнятися в більшу чи меншу сторону в залежності від багатьох факторів.

Такими факторами являються, наприклад:

1. Рідкісність видання — визначає найбільше ціну книги. Створено безліч каталогів рідкісних книжок, які оцінюються бібліофілами дуже дорого.

2. Стан екземпляра — більш пізнє видання в чудовому стані может коштувати набагато більше, ніж старовинна книга, яка розпадається по сторінкам і з вирваними ілюстраціями.

3. Присутність ілюстрацій, інформативність видання та багато іншого. Чим більше ілюстрацій, тим вище ціна.

Дистанційно оцінити книгу буває дуже складно. Для правильної оцінки потрібно отримати якомога більше фотографій: перепліту, корінця, титула, сторінок, ілюстрацій. Для оцінки Вашого екземпляра Вы можете надіслати запит з описом видання, яке ви хотіли б продати.