Консультація по телефону

Телефон

Експерт +38 067 338 2765

Пн - Пт   8:00-22:00

Ми Вам передзвонимо

Скупка та оцінка орденів, медалей, знаків документів на винагороди чи військову форму.

Якщо вам запропонують придбати ваші вироби за хорошою ціною, не поспішайте продавати. Як показує практика, цінність колекції або ордена, що випускається маленьким тиражем, може бути значно вище запропонованої. Ми працюємо за каталожними і ринковими цінами даючи адекватну оцінку предметів старовини.

Що таке фалеристика

Фалеристикою називають колекціонування нагрудних значків, медалей, жетонів. Це хобі стало допоміжним для істориків і любителів старовини в вивченні подій минулого. Багато збирають значки певної тематики: спортивні, профспілок, правоохоронних органів … Одержимі своєю справою фалеристи готові викласти суми з багатьма нулями, щоб поповнити свою колекцію рідкісним екземпляром. Також сьогодні купують значки як засіб для збереження і примноження вільних коштів. Тому перегляньте старі скриньки, спадщину діда. А може, ви в дитинстві збирали значки? Сьогодні ваша колекція може коштувати дуже дорого.

Ви не знаєте, куди здавати ордена? Ринок нагород специфічний: Ви можете легко зіткнутися з шахраями або перекупниками, що свідомо занижують реальну вартість орденів і медалей (особливо старих і дорогоцінних). Якщо ви маєте в своєму розпорядженні військові, державні і антикварні нагороди, і хочете законно продати ордена і медалі за реальну вартість – звертайтеся до нас +380673382765

Важливо не потрапити в халепу і отримати за свій раритет хорошу ціну. Ви вводите в пошуковику «значки срср вартість» або «значки продати ціни»? Значить, знайдете чимало цінових пропозицій від фалеристів і дилерів. Але краще зробить наш магазин «Світ антикваріату» – зв’яжіться з нами і переконайтеся в цьому!

Каталог значків сайта

За запитом безкоштовної оцінки ми даємо опис і вказуємо вартість. У нашому каталозі представлені такі значки:

Сьогодні вартість царських нагрудних знаків досягає величезних сум. Перші з них випускалися ще за Петра I, але, звичайно, таких екземплярів до нашого часу дійшло дуже мало. Цінність для фалеристів мають всі царські знаки, випущені до 1917 року. Їх високу вартість зумовила не тільки велика рідкість, а й висока майстерність виконання. Велике розмаїття знаків царської епохи робить їх бажаним доповненням кожної музейної експозиції та приватної колекції. Вони не мали певних традиційних форм і розмірів, відрізнялися за зовнішнім виглядом, складом, художнім оформленням, способом кріплення (гвинт, шпилька, ланцюжок та ін.). Тому продати царський знак фактично будь-якого зразка Ви без проблем зможете у нашому салоні.